Z-BOX v obci a zkreslené informace

11.03.2021

Vážení věřící i nevěřící spoluobčané,

máme pro Vás dvě informace ...

1) dobrou: v rámci zkvalitňování služeb pro nás zákazníky byla naše obec stejně jako většina okolních obcí oslovena společností Zásilkovna s.r.o. s možností umístění jejich výdejního boxu. Poté co všichni zastupitelé souhlasili bude pro vás touto společností instalován ve dvoře obecního úřadu jejich Z-BOX, což je samoobslužné výdejní místo Zásilkovny, díky kterému již nemusíte čekat doma na kurýry. Cena doručení je stejná jako na jejich výdejní místa, například v LUCOnet v Lysé nad Labem, ale s rozdílem, že přístup k těmto Z-BOXům je 24 hodin denně. Společnost Zásilkovna plánuje, že v brzké době budete moci zásilku v boxu nejen vyzvednou, ale i podat!

2) smutnou: koalice, která se touto novinkou zařízenou pro vás chlubí a připisuje zásluhy údajného vyjednání tohoto boxu starostovi v příspěvku na webu a nástěnce obce ze 3.3. toto nijak sama nevymyslela ani neiniciovala - naopak společnost Zásilkovna s.r.o. nás jako obec oslovila sama a jako první touto svou akvizicí. 

Prosím mějte i nadále jasnou mysl, protože s blížícími se komunálními volbami a přibývajícím hezkým jarním počasím, totiž můžeme po těchto zkušenostech očekávat, že se na oficiálním webu obce od koalice brzy dočteme, že náš skvělý starosta Petr Vančík měl jednání se Slunečníkem, Měsíčníkem a Větrníkem, jehož výsledkem budou slunečné dny pouze u nás ve Staré Lysé a podepsáni pod tímto opět budou jeho kamarádi Curych, Dědeček, Vojtěch a Vaněk, kteří ho i v dalším funkčním období potřebují udržet ve funkci.

Marek Švitorka a Honza Hromádko