Michal Pecháček

06.10.2018

Michal Pecháček - 23 let, občan Staré Lysé, svobodný, supervisor v pražském hotelu


Dobrý den,

jmenuji se Michal Pecháček. Ve Staré Lysé bydlím od svého narození až doposud. V rodinném domu žiji společně s rodiči a mladším bratrem. Mám ještě jednoho staršího bratra, ale ten už bydlí sám se svou rodinou v Předměřicích nad Jizerou. 

Vystudoval jsem základní školu JAK v Lysé nad Labem. Když jsem se měl rozhodovat, co vlastně by jsem chtěl ve svém životě dělat, tak jsem vůbec neměl představu, jaká práce, by mě naplňovala další desítky let. Nakonec jsem se rozhodl pro hotelnictví a vystudoval jsem hotelovou školu v Poděbradech s maturitou v oboru Hotelnictví. Nakonec se ukázalo, že jsem si zvolil dobře. Najednou se mi začalo otevírat spoustu možností a mohl jsem do budoucna sbírat zkušenosti pomalu z nejlepších hotelů v Praze jako jsou například Radisson Blu Alcron 5*, Kings Court 5*, Top Hotel 4*, v současné době pracuji v hotelu Grand Majestic Plaza 4*, který je nejlepší z pěti hotelů mého zaměstnavatele tj. společnosti Le - Hotels group. V tomto hotelu jsem začal pracovat už při svém studiu a nyní to bude již sedm let.

Ve Staré Lysé hraji aktivně fotbal, se kterým jsem začal ve svých šesti letech. 

V říjnových volbách jsem se rozhodl podpořit Nezávislé Kandidáty Staré Lysé a Čihadel, tedy kandidátní listinu číslo 4. Nerozhodl jsem se, protože bych chtěl kandidovat proti někomu, nebo že bych proti někomu chtěl bojovat. Beru to tak, že jsme jedna vesnice a je to jako s fotbalem, který tak rád hraji, jsme jeden tým a měli bychom hrát jako tým pro společný úspěšný výsledek, aby jsme se tu měli všichni fajn, tzn. musíme táhnout za jeden provaz!

Michal Pecháček

kandidát do komunálních voleb 5.-6.10. 2018