Opět nám napsala občanka Staré Lysé

30.09.2018

Email s názvem: NENECHALI JSTE SI VZÍT VÍTR Z PLACHET, TLESKÁM VÁM

Jsem ráda, že jste si nenechali vzít vítr z plachet a dotáhli to až k volbám, se zájmem čtu vaše stránky a příspěvky a se spoustou věcí se ztotožňuji. Vaše kandidáty vnímám jako slušné lidi a věřím jim jejich nezištnost a touhu budovat a rozvíjet obec, jak píší. 

Situaci v obci bych trefně vystihla citátem Jana Wericha: "Nejhorší srážky v životě, jsou srážky s blbci. Blbce nikdy neusvědčíte z jejich blbství. Z takových srážek, vyjdete vždycky vy, jako největší blbci pod sluncem."

Znovu jsem si přečetla řádky, které jsem vám psala před šesti měsíci a s lítostí zjistila, že se toho moc nestalo. Hřiště, lékař, akce pro seniory, železná lávka, chátrání obecních budov, vše o čem jsem v březnu psala, nic se nezměnilo. Alespoň ta školka stojí a věřím, že je to hlavně vaší iniciativou. Velmi jsem kvitovala vaši snahu zasadit se o to, aby nezodpovědné zastupitelstvo nepřivedlo do obce bezdomovce, kriminálníky a další. Autobusy bohužel zatím častěji nejezdí a ten nepořádek za hřbitovem je nedůstojný tohoto místa. Slyšela jsem jak pan Vančík jedná s lidmi a jsem z toho znechucena, snad po tom všem nemůže uspět (kdo by ho volil?) a pokud ano, bude pan Vaněk soudný a nebude ho tlačit na pozici starosty. Všichni víme, že se stará jen o hasiče a obci neprospívá.

Při volbách se nebudu řídit ani nechávat se ovlivnit tím, koho budou volit mé kamarádky nebo rodina. Ale budu volit za sebe tak, jak si myslím, že bude pro budoucnost naší obce nejlepší. Jak jsem vám psala minule, těch kdo vám fandí, je víc než si myslíte a za týden se to doufám ukáže.

Držím palce, vaše volička ze Staré Lysé  

Naše reakce:

Dobrý den, milá paní X.........,

velmi děkujeme za Vaše slova chvály, udělaly nám radost. Vážíme si každé podpory a sympatií a věřte, že pokud dostaneme od vás voličů podporu a šanci, výše uvedené věci, které se jak píšete nezměnily, rozhýbeme, postavíme, vybudujeme, zařídíme nebo se o to minimálně pokusíme.

Vaše hlasy nás budou zavazovat a budete to Vy, komu budeme případně za 4 roky skládat účty ... uvidíme se u voleb, hezký večer.