KDO JSME ...

i já bych se rád opět představil, vám spoluobčanům a novým voličům ve Staré Lysé a na Čihadlech, kteří mě znají málo nebo neznají vůbec.

Zastupitelem naší obce jsem již téměř 8 let a zažil jsem tak dvě složení obecního zastupitelstva. To první bylo charakteristické snahou o nic nedělání, které jsem značně kritizoval. Obec neměla připravené žádné projekty, žádosti o dotace a vše se řešilo na poslední chvíli. Druhé zastupitelstvo se z chyb prvního ponaučilo a je aktivnější, podařilo...

Ondřej Hireš

19.09.2022

Představujeme dalšího kandidáta pro páteční volbu ...

Další milou o opakovanou kandidátkou, která nás podporuje od samého začátku (jaro 2018), kdy jsme začali v obci něco měnit, je Dana Kárníková na 5 pozici naší kandidátky.

Čihadla nám nikdy nebyla lhostejná. Jako stávající zastupitelé se zasazujeme o připojení Čihadel k vodovodu i kanalizaci. Jistě je potřeba řešit i další věci. Proto jsme rádi, že za Čihadla nás na 7 místě naší kandidátky podporuje Radka Nechvátalová.

Je nám ctí, že dalším, kdo cítí, že je potřeba udělat v naší obci změny a připojil se na naši kandidátku na 3 pozici, je Jaroslav Burdys. Jeho jméno je pro nás synonymum slušnosti a čestnosti. Vážený občan Staré Lysé, který se chce aktivně angažovat a může tak přispět i životními zkušenostmi, protože již působil jako zastupitel v Německu.

Jana je čestná, trestně bezúhonná a charakterní osoba s pozitivním přístupem ke všem občanům bez rozdílu. Její prioritou je zajistit bezpečnost nejen pro rodinu, ale i občany Staré Lysé. Proto jsme rádi, že ji na kandidátce máme :-)